0262 745 40 29

HAKKIMIZDA

ERGİNLER İNŞAAT

Erginler İnşaat , projelendirme tasarım ve uygulama alanında hizmet vermek için 1999 yılında kurulmuş bir taahhüt firmasıdır.

Erginler İnşaat'ın temel ilkesi teknik kadrosu ve çözüm ortakları ile takım ruhuyla çalışarak ve projeye özel çözümler sunarak estetik ve kullanılışlığı ön planda tutan tasarımlarla mümkün olan en ekonomik çözümü sunmaktır.

Eginler İnşaat , iç mimarlık işleri başta olmak üzere ofis konut ve sanayi yapılarının tasarım ve inşaatları keşif ve ihale dosyalarının hazırlanması ve proje yönetimi konularında tecrübeli kadrosuyla yol almakta projeye özgün çözümlşer oluşturarak Türkiye'nin her yerindeki ekipleriyle ekonomik ve tam zamanında teslim garantili işler ortaya çıkarmaktadır.

Her türlü inşaat projesini tasarım aşamasından inşaatının yapılıp teslim edilmesine kadar kendi bünyesinde çözümleyebilmesi Erginler İnşaat'ın eserlerinin hizli ve kaliteli olarak ortaya çıkarmasını sağlamaktadır.

Her projenin başlangıcında hazırlanaan detaylı iş programları müşteri memnunıyetı ve kalite odaklı çalışmaları en son teknolojileri ve ürün takip etmesi ve mühendisliği tasarımla birleştirmesi yıllara meydan okuyacak yapılar meydana getirmelerini sağlamaktadır.